Başarılı Hocalardan Gençlere Tavsiyeler..

0
325
Münih’te ( DiTiB Students München ) DİTİB Münih Üniversiteliler Birliğili  gençlere yönelik Önemli bir konferans düzenlendiler.
Konferansa T.C Münih Başkonsolusu Mehmet Günay, T.C Münih Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Mustafa Çakır.  ( FOM ) Prof.DR.Kemal Orak, (BMW) Dr. Muammer Özkul ve (Tradium) İş adamı  ATA Karaçalı, Türk basın mensupları ve çok sayıda talebe gençler katıldılar.
Toplantıya katılan Münih Başkonsolusu Mehmet Günay, ( FOM ) Prof.DR.Kemal Orak, (BMW) Dr. Muammer Özkul ve (Tradium) İş adamı  ATA Karaçalı, gençlere Okul hayatında, iş hayatındaki kariyerde,  Kendileri yaşadıkları  zorlukları  Gençler ile paylaştılar.
Prof. Dr.Kemal Orak,Dr. Muammer Özkul ve İş adamı  ATA Karaçalı
Yapmış olduğu samimi konuşmaları ile salondaki gençlerin dikkatini beğenisi kazanan Dr. Muammer Özkul gençlik yıllarında yaşamış olduğu zorlukları aynen canlı gibi anlatarak gençlere büyük  motivasyon verdi.
 Yaşam okul iş kariyerlerinde  hep düz bir yol yoktur  yaşamda her alanda  inişler çıkışlar zorluklar vardır.Önemli olan siz neyi nerede nasıl istiyorsunuz bunu sizin bilmeniz lazım sevdiğiniz iş konularında  ne kadar yeteneğiniz var ” bu gibi  konularda önemli ip uçları vererek açıklamalar yaptı.
Konferans Gençlerin  Hocalara sordukları  soru ve  cevap eşliğinde ve yapılan ikram ile son buldu.
Haber: Turan Kaya – Panorama Medya Münih

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here