”Bir Görüş Seçim Özel” Münih Yaşam TV’de konuşuldu

0
203

Adige PANORAMA Münih Turan KAYA

22 Ocak 2017 Münih Yabancılar Meclisi seçimlerindeki adaylar ”Bir Görüş Seçim Özel” programı Münih YAŞAM” Haber Portalı’nın hazırlayıp sunduğu internet Tv yayın programı’nın ilki Münih Kral Event salonunda gerçekleşti. Münih Yabancılar Meclisi Seçimleri’nin bazı listedeki adaylarının katıldığı programda adaylar ve katılımcılar arasında soru cevap eşliğinde yapıldı.

Moderatörlüğünü Reşat Eskin ve Yusuf Gürgen’in yaptığı T.V programının konukları Nükhet Kıvran, Erol Akbulut, Akın Erdem, Levent Ekiz, Eyüp Tanrıverdi, ve Ender Beyhan idi.

22 Ocak 2017 yabancılar meclisi Seçim politikaları hakkında önemli bilgiler veren liste temsilcileri yabancılar meclisi adaylığını kazanırlarsa hangi konular ile daha yakından ilgileneceklerini açıkladılar.

Programda zaman zaman konuklar ve seyirciler arasında bazen sesler yükseldi ama program Moderatörleri Reşat Eskin ve Yusuf Gürgen tecrübeleriyle programı hoş bir seda içerisinde devam ettirdiler.

Geçtiğimiz yıl Münih Olimpia Center’de yaşanan Terör olaylarında eşini kaybetmiş olan Hacı isimli bir katılımcı bey, Nükhet Kıvran Hanım’dan bu konuda çok yardım gördüğünü belirterek teşekkürlerini iletti.

Ay Yıldız listesi adayı Eyüp Tanrıverdi önemli açıklamalar bulunarak salondaki seyircilerden bol alkış aldı.
Kendisine sorulan soruları cevaplarken,”vatanını seven, bayrağını seven, halkını seven birisiyim. Bizler her türlü görüşe açığız” ifadelerinden dolayı alkışlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here