Münih Müsiad açılış ve Avrupa Başkanları ile istişare toplantısı yaptı.

0
260
   Müsiad Münih  şubesinin ev sahipliğinde yeni ofisinin açılışını ve Avrupa Müsiad başkanları ile  istişare toplantısını gerçekleştirdi.
   Açılış programına  Türkiye’den Müsiad Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Müsiad Kurucu Başkanı Erol Yarar, Müsiad yurtdışı teşkilatlanma Komisyon Başkanı İbrahim Uyar, Türkiye Yönetim Kurulu Münih Müsiad Yönetim Kurulu Başkanı Nebi Alp, yönetim kurulu üyeleri , Avrupa Müsiad Direktörü Burhan Sağlam, Türkiye’den ünlü İş adamı Genç tasarımcı Erbakan Malkoç, Avupa Müsiad şube başkanları, T.C. Münih Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Ertem Çoban , T.C.Münih Eğitim Ataşeşi, Prof.Dr. Mustafa Çakır, Nürnberg’den SPD Milletvekili Arif Taşdelen Münih ve çevresinden iş adamları ve yerel Türk basın mensupları katıldılar.
   Münih Müsiad şube açılışından sonra yakın bölgede bulunan ünlü Saray ( Schloss Hohenkammer’de ) gala yemeği ve istişare toplantısı düzenledi.
Schloss Hohenkammer
   Toplantıda  Genel başkan Abdurrahman Kaan, Başkan Nebi Alp, Ticaret Ataşesi Ertem Çoban, Nürnberg SPD Milletvekili Arif Taşdelen Müsiad’ın yapmış oldukları iş girişimciliği ile  Dünya genelinde artık iyi bir yere geldiğini Türkiye ekonomisine önemli derecede katkı sağladığını  yeni yapılacak olan iş hedefleri ile ilgili  fikirlerini açıkladılar.
                        Turan Kaya – Panorama Medya Münih

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here