Pazaryeri Eskişehir’den üç ödül aldı

0
143

Bilecik’de Rakip Tanımıyorlar

Pazaryeri  Eskişehir’de ki şampiyonadan kupa ve madalya ile döndü.

Pazaryeri Halk Eğitim Spor kulübü sporcuları, Eskişehir’de bu yıl 3.sü düzenlenen Vetaran Masa Tenisi Turnuvasında birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülü kazandı.

Turnuva, Eskişehir Veteran Masa Tenisi Derneği tarafından Şehit Anıl Gül Spor Salonunda 8-9 eylül 2018 tarihlerinde düzenlendi. Eskişehir’de 3’sü düzenlenen Veteran Masa Tenisi turnuvasına Türkiye’nin 35 ilinden 204 sporcu kayıt yaptırdı. Fakat, sonradan turnuvaya katılanlarla birlikte sayı 210’a yükseldi.

Levent Üstün, Ahsen Ahmet Kılıç, Ali Yıldırmış ve Kenan Akçay

Turnuvada Pazaryeri’ni Levent Üstün, Ahsen Ahmet Kılıç, Ali Yıldırmış ve Kenan Akçay isimli sporcular temsil etti. Birincilere kupa ve madalya, ikinci ve üçüncülere sadece madalyanın verildiği turnuvada 40 – 49 yaş grubunda Ahsen Ahmet Kılıç birinci; 30 – 39 yaş grubunda Levent Üstün ikinci oldu. Ayrıca, çift erkeklerde Levent Üstün ve Ahsen Ahmet Kılıç birlikte üçüncü oldular. Kulüp başkanı Sedat Büyük; ‘Küçük bir ilçeden kendi imkanlarıyla turnuvaya katılan sporcularını kutlayarak, ilk 3 dereceyi kazanan Ahsen Ahmet Kılıç ve Levent Üstün’ü tebrik etti.

Sedat BÜYÜK

Pazaryeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here