Reaction… Anti Aging teknolojisinde yeni bir ürün…

0
197

Ceyhun DİRİBAŞ
Ekonominin en canlı sektörlerinden Estetik-güzellik sektörüne yeni bir ürün daha katıldı. “ Mevsimler geçsin siz Reaction’la gençleşin “ sloganı ile güzellik pazara giren Kuark medikal , ünlü doktor Ender Saraç’ın Levent’te ki kliniğinde gerçekleşen bir Lansman’la yeni ürünü “Reaction’u” tanıttı.

Basının sağlık ve güzellik editörleri ve Blogger’lar da lansmana yoğun katılım gösterdi.
Konforlu cilt sıkılaştırma yöntemi: Reaction nedir?
Reaction; tedavi amacına göre derinliği ayarlanabilir radyofrekans enerjisi ile vakum gücünün birlikte veya ayrı ayrı çalıştığı akılcı, sistematik bir anti aging (Gençleştirme) tedavisidir.
Reaction yüz bölgesinde; alın derisinin sıkılaştırılması, göz çevresi kırışıklıkların azaltılması, göz altı derisinin sıkılaştırılması, orta yüzde gevşeklik ve hafif sarkmanın toparlanması, alt yüzde çene hattını bozan deri sarkmasının giderilmesi, çene altı ve boyun derisinde gevşeklik ve yağlanma sorunlarının giderilmesi için kullanılır.

RF enerjisi ile bağ dokusu elemanlarının kimyası, fiziksel yapısı uyarılarak yeniden yapılanma tetiklenir ve hedeflenen dokunun görünümünün iyileştirilmesi sağlanır. Seans süreleri tedavinin içeriğine göre 30 dk ile 1 saat arasında değişiyor. En az 3 ve en fazla 8 seanslık bir giriş tedavisi yapılıyor.


Reaction iğneli girişimsel bir işlem değildir, peelingler gibi soyucu ve güneş dönemlerinde yapılması sakıncalı bir işlem değildir. Bu bakımdan her mevsimde uygulanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here