Yeminli Mali Müşavir Fatma Tabak Münih’te Hizmete Başladı

0
386
Adige Panorama Münih – Turan KAYA
Konusunda Uzman Yeminli Mali Müşavir Fatma Tabak,  Münih  Ruppert Str. 4  numarada resmi bir açılış yaparak hizmete başladı.
Daha Önce Frankfurt am Main Şehrinde  ADS  Mali Müşavirlik şirket departmanında görev yapan  Fatma Tabak, Mannheim’da  uzman mali muşavirlik, vergi beyannamesi konusunda çalıştı. İş adamlarına önemli derecede  hizmet  sunan  Fatma Tabak,  Münih Müsiad aracılığı ile  Münih’te, Yeminli Mali Müşavirlik ve Yatırım Danışmanlığı Bürosunu  birçok  davetlinin  katılımı ile hizmete  açtı.

Tabak ”Münih’te  Ruppert Str, 4  numarada  yeni açıtığımız  Danışmanlık Bürosunda Yeminli Mali Müşavirlik ve Yatırım,   Türkiye’de üretimi olan, yurtdışında firma açmak isteyen girişimci firmalara her türlü yardımı  yapıyoruz veya yurtdışı ihracat, ithalat işleri ile  uğraşanlara ve Almanya’daki firmalara, mali müşavirlik, danışmanlık ve muhasebe hizmeti sunuyoruz” dedi.
FATMA TABAK HİZMETLERİMİZ
Vergi Denkleştirme
Bilanço  ve Muhasebe
Mali denetimde  danışmanlık
Şirket ve bireysel  vergi danışmanlığı
Vergi uyuşmazlıklarında ( Çözüm vergi cezaları )
Finansal planlama borçlanma ve yeniden yapılanma danışmanlığı
“Yerli ve yabancı şirket ve şube kuruluşlarında sizlere ana dilde danışmanlık hizmetleri  sunuyoruz, bizden bilgi almadan karar vermeyiniz.  ”Haklarınızı bilmek Hakkınızdır”  buda bizimle mümkün çünkü biz sizin dilinizi konuşuyoruz”  dedi.
Yeminli Mali Müşavirliğin  açılış davetine  Münih  Müsiad yönetimi ve üyeleri,  DEİK yönetimi ve üyeleri, Dr. Muammer Özkul  ve çok sayıda iş adamı, dernek temsilcileri ve vatandaşlar katıldılar.
Fatma Tabak açılışa katılan  iş adamlarıyla Mali Müşavirlik konusunda çok önemli bilgileri paylaştı  Açılışa yapılan yoğun ilgi ve alakadan dolayı çok memnun olduğunu ifade ederek “katılan herkese  çok teşekkürler  ederim” dedi.
Açılış toplantısı  yapılan  güzel ikramlar ve hoş sohbetler ile devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here